zobrazit/skrýt
Rychlý nákup

Sluchátka Koss Porta Pro koupíte spolehlivě, rychle a nejlevněji v eshopu sluchatka.net. Poštovné je zdarma (vyjma příslušenství)


Koss Porta Pro - 890Kč

 

KOSS PORTA PRO 25th ANNIVERSARY - 1390kč

 
Náhradní molitany - 110kč+poštovné
 
Náhradní hlavový most - 650Kč
 

Obecný popis

Tyto sluchátka jsou asi nejznámější výrobek společnosti KOSS. Vzhledem k rozměrům akustického měniče a otevřenému systému vynikají naprosto unikátní kvalitou reprodukce. Další specialitou jsou dvě opěrná místa (vlastní sluchadlo a molitanová opěrka nad ušima) a přepínač comfortZone, kterým lze vhodně rozložit tlak na uši a na hlavu. Sluchátka lze velmi jednoduše složit na minimální rozměr a přenášet v dodané brašničce. Vhodné jak k MP3playeru, tak i ke špičkovému domácímu poslechu.

Tohle je popis, který jsem zkopíroval a upravil z nějakého e-shopu následuje můj krátký popis.

Koss Porta Pro

Můj popis

Jedná se o legendární skládací model americké firmy KOSS. Parametry si můžete prostudovat pod položkou v menu "technické specifikace". Pokud vás zajímá jaké jsou po zvukové stránce stačí kliknout na odkaz v menu "zvuk". Kdo se již někdy setkal se sluchátky firmy KOSS, nemusí ani dále číst aby věděl, že sluchátka této firmy patří rozhodně k nejlepším na světě. Typ Porta Pro patří ve své cenové kategorii k nejlepším, o tom není pochyb. Cena dříve okolo 2000,- Kč (dnes již za cca 1500,-) je sice dost vysoká, ale sluchátka jsou naprosto výborná. Jedná se o velmi pohodlná sluchátka. Toto je zajištěno dvěma faktory. Sluchátka drží na hlavně nejen díky přítlaku, který vytváří samotné sluchátko, ale také přítlačný polštářek označený jako COMFORT ZONE (je to vlastně systém upevnění těchto sluchátek na hlavě posluchače... tento systém má 3 polohy od největšího přítlaku až po téměř neznatelný tlak na uši.) Díky tomuto principu sluchátka výborně sedí na hlavě posluchače. Pokud si však tyto sluchátka rozhodnete koupit, tak si budete muset vytvořit návyky na nasazování a nošení (Tedy já jsem více jak 5let používal pecky takže pro mě byl týlní most trochu novinka a proto jsem si na něj trochu musel zvyknout.) Pokud mám popsat přívodní kabel tak mu dávám jedničku ... je to opravdu pěkný silný kabel. Ne jako u jiných variant sluchátek KOSS. (Ne, že to byl nějaký problém - díky doživotní záruce ... ale sluchátka na mě tímto působí lípe než slabý kabílek). Další jedničku u mě dostává skládací mechanismus. Nejen, že se dají složit na opravdu malý objem ... ale mechanismus je velice obdivuhodný. Než jsem si je pořídil tak jsem si říkal, že tam bude plastový kloub a bude dělat neplechu ... chyba, chyba ... při skládání necítíte žádný odpor vůči plastu nebo jakýkoli jiný rušivý element. Složení završíte ohnutím týlního mostu a zavléknutím háčku do očka. Týlní most je vyroben ze dvou ocelových pásků. Pokud si je budete chtít blíže prostudovat tak stačí kliknout na položku v menu "galerie" tam vám mohu nabídnout obrázky a detaily ve větším rozlišení.

Video ukázka

Stačí kliknout na tlačítko play a můžete se podívat.