zobrazit/skrýt
Rychlý nákup

Sluchátka Koss Porta Pro koupíte spolehlivě, rychle a nejlevněji v eshopu sluchatka.net. Poštovné je zdarma (vyjma příslušenství)


Koss Porta Pro - 890Kč

 

KOSS PORTA PRO 25th ANNIVERSARY - 1390kč

 
Náhradní molitany - 110kč+poštovné
 
Náhradní hlavový most - 650Kč
 

Lifetime Waranty neboli Doživotní záruka

Na této stránce bych Vás rád seznámil s problematikou poskytované záruky na tato sluchátka. Jelikož je poslední dobou ohledně tohoto tématu dosti nejasností, doufám, že Vám bude situace jasnější:

Doživotní záruka:

Koss Porta Pro

Tato záruka je garancí firmy KOSS, že prostřednictvým autorizovaného servisu bude Zařízení opraveno nebo vyměněno prvnímu majiteli po celý jeho život. Tato záruka se vztahuje na jakékoli mechanické či elektrické závady při zaplacení aktuálního manipulačního poplatku. Manipulační poplatek je nyní 300,- Kč + poštovné za každé uplatnění Doživotní záruky. Tato záruka funguje celosvětově už od r. 1989. V servise není požadován žádný doklad, ani Vám nebudou položeny žádné další otázky (jak poškození vzniklo atp).

Příklad: Sluchátka máte pátým rokem, kabel již značně poškozen, molitanové návleky prodřené a ještě si na ně omylem sednete... a ony prasknou. Pošlete sluchátka do servisního střediska firmy KOSS, kde dojde k výměně molitanů, kabelu a prasklé části. Za tento servis zaplatíte paušální částku 300,-Kč. V případě, že Doživotní záruka bude uplatňována na typ sluchátek, které již nejsou v prodeji a nelze jej opravit, bude Vám Zařízení vyměněno za podobný typ ve stejné cenové relaci. Za libovolnou dobu si můžete vše zopakovat.

Kam poslat:

Stačí poslat na adresu servisního střediska s popisem závady, zpáteční adresou a hlavně nezapomeňte na Váš telefon a email. pak už jen zbývá čekat až Vám sluchátka příjdou na dobírku zpět (300+120poštovné). Doba vyřizování bývá 3-5 týdnů.

Adresa servisního hlavního střediska v Praze:

EUROSTAR Ostrava s.r.o.
pobočka Praha
Čestlice 271
251 70 Dobřejovice u Prahy
tel.: 323 601 904
Provozní doba: Po – Pa : 10:00 – 18:00
mapa
e-mail: koss.servis@eurostar-ostrava.cz

Autorizovaný servis KOSS v Praze:

(zde je vhodnější osobní návštěva) AE servis
Ve Svahu 1038/30
147 00 Praha 4
tel. 261 215 332
mapa
e-mail: koss@aeservis.cz

Slovenská republika:

Bis Audio s.r.o.
Dobronivská cesta 1642/6
960 01 Zvolen
Tel.: 045/5400 703
Fax: 045/5400 704
e-mail: bisaudio@bisaudio.sk

Alternativní servis:

(zde umí provést drobnější opravy, které nevyžadují náhradní díl - zejména to je výměna jacku a oprava kabelu v místě těsně u sluchátka. výhodou oproti autorizovanému servisu je mnohem rychlejší vyřízení (1-2 týdny)) Sluchatka.net
Adresu sdělí emailem
e-mail: reklamace@sluchatka.net

Speciální podmínky

Jelikož je již doživotní záruka poskytována několik desetiletí, podmínky se v čase mění. V minulosti byly se sluchátky rozdávány certifikáty, které garantovali určitou výši manip. poplatku (150, 200 a nakonec 250kč). Dnes naopak některé firmy nabízejí registraci sluchátek a na jejím základě je poplatek snížen na 50kč - pokud tedy jste registrován, nebo vlastníte takovýto certifikát, platí pro Vás samozřejmě výhodnější cena, která Vám byla slíbena v době koupě sluchátek.

Záruka daná zákony České republiky:

Na sluchátka značky KOSS se samozřejmě vztahuje i klasická zákonná záruka jako na každý jiný výrobek prodaný spotřebiteli ČR - § 612 a násl. zák. č. 40/1964 Občanského zákoníku. Délka záruční lhůty činí 24 měsíců od data prodeje spotřebiteli. Tato "bezplatná" záruka se uplatňuje vždy přímo u prodávajícího. Tato záruka se ale nevztahuje na:

  • mechanická a jiná poškození zjevně vzniklá nesprávným zacházením (včetně mechanického poškození přívodních šňůr sluchátek) nebo zacházením v rozporu s návodem k obsluze nebo nevhodným umístěním (vlhké, prašné, kontaminované či jinak nevhodné prostředí)
  • poškození vzniklá opotřebením nad rámec běžného užívání
  • poškození vzniklá zásahem neoprávněné osoby