zobrazit/skrýt
Rychlý nákup

Sluchátka Koss Porta Pro koupíte spolehlivě, rychle a nejlevněji v eshopu sluchatka.net. Poštovné je zdarma (vyjma příslušenství)


Koss Porta Pro - 890Kč

 

KOSS PORTA PRO 25th ANNIVERSARY - 1390kč

 
Náhradní molitany - 110kč+poštovné
 
Náhradní hlavový most - 650Kč
 

Zvukový projev

Zvuk je velice hutný a poměrně přesný. Přenášené spektrum je malinko přesunuto k basovějšímu podání. Basů je více, a jsou docela přesné, středy jsou informativní, plnokrevné a přirozené, výšky detailní, přirozené. Prostor nahrávek je podán reálně, trochu je ale zúžen. Zvukový charakter je v dobrém slova smyslu normální, nezabarvený. Mužský hlas je méně detailní.

                                                Koss Porta Pro

Můj komentář

Pokud se vrátím do doby než jsem tyto sluchátka měl tak jsem často sledoval dohady o tom zda sluchátka mají moc basů či ne. Pokud budu mluvit za sebe tak musím říct, že sluchátka mají opravdu fantastický zvuk! Ale jsou to pořád přenosná, otevřená sluchátka - tak na to nezapomínejte. Pokud se vrátím k podání basů (já jsem teda člověk co má basy celkem rád ... takže mě nijak nevadili řeči typu mají přemrštěné basy apod ... ) musím přiznat - sluchátka opravdu tíhnou dost do basové spektra. Jejich basy jsou naprosto dokonalé. Když je posloucháte, máte pocit, že jste v místnosti, kde hraje celkem dost slušná aparatura. Pokud Vám basy vadí tak to se dá velice dobře odstranit vhodným nastavením equalizeru. (Osobně pooslouchám na iRiveru T10 dříve imp150 a equalizer nepoužívám!) Výšky i středy jsou také na velice slušné úrovni. Samozřejmě existují i jiná sluchátka s podobnými parametry. Já jsem si tyto sluchátka oblíbil a neměnil bych. Ale znám i lidi co tvrdí, že mají radši Seny ... tak bych doporučil i Vám ať se zkusíte mrknout i po nich. V ceně dříve 2'000,- Kč (dnes cca 1500,-) nejsou jen sluchátka samotná, ale také redukce na jack, elegantní kožený pytlíček, do kterého se složená sluchátka dají uložit.

                                                Koss Porta Pro